Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2018 16:27
Ant-Man i Osa na zwiastunie. Marvel rozpoczyna promocję kolejnej produkcji
1562V

Ant-Man i Osa na zwiastunie. Marvel rozpoczyna promocję kolejnej produkcji

Świat jeszcze nie nacieszył się Avengers: Wojna bez granic, ale Marvel nie może wstrzymywać się z promocją kolejnej produkcji. Firma właśnie opublikowała zwiastun Ant-Man i Osa, czyli najnowszej historii, która już wkrótce trafi do kin.

Ant-Man i Osa to oczywiście kontynuacja dobrze przyjętego Ant-Man z 2015 roku. Film należy do III Fazy Marvel Cinematic Universe, jest zarazem dwudziestą opowieścią tej marki i zadebiutuje w Polsce 3 sierpnia. Reżyserem produkcji został Peyton Reed, który od 2015 roku rozwija wyłącznie ten świat.

Avengers: Wojna bez granic z historycznym wynikiem!

Pierwszy Ant-Man zgarnął ponad 519 mln dolarów w boxoffice, więc kontynuacja raczej nie ma najmniejszych szans na pobicie wyniku Avengers: Wojna bez granic, jednak możemy śmiało przypuszczać, że oczekiwania włodarzy Marvela są znacznie mniejsze.

W głównych rolach zobaczymy oczywiście Paula Rudda (Ant-Man) oraz Evangeline Lilly (Osa), którzy pojawili się na najnowszym materiale. Jest to w sumie dobra zajawka przygotowanej historii – szczerze mówiąc mam ochotę spędzić majówkę z pierwszym Ant-Manem. 

Marvel Cinematic Universe zostanie w 2019 roku rozbudowane o trzy kolejne filmy – Captain Marvel (8 marca) oraz wciąż niezatytułowany film Avengers (3 maja) należą do III Fazy, jednak już niezatytułowany film Spider-Man (5 lipca 2019) prawdopodobnie rozpocznie kolejną serię. Marvel potwierdził również prace nad Guardians of the Galaxy Vol. 3, jednak opowieść zadebiutuje dopiero w 2020 roku.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ant-Man ant-man i osa film marvel trailer zwiastun

Nie przegap