Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 18:32
Rainbow Six Siege  z kapitalnym wynikiem. Twórcy ponownie wspominają o 100 operatorach
637V

Rainbow Six Siege z kapitalnym wynikiem. Twórcy ponownie wspominają o 100 operatorach

Francuska korporacja świętuje kolejny kamień milowy Rainbow Six Siege. Produkcja Ubisoftu odnotowała kolejny fantastyczny rezultat i autorzy ponownie informują o swoich bardzo ambitnych planach na rozwój gry.

Rainbow Six Siege trafiło na rynek w grudniu 2015 roku. Pozycja jest systematycznie ulepszana i rozwijana przez Ubisoft, który zamierza wspierać grę przez kolejne lata.

Rainbow Six: Siege. Rok trzeci przynosi zmiany w systemie Punktów Rozgłosu

Dzisiaj Francuzi potwierdzili znaczący krok. Rainbow Six Siege przekroczyło liczbę 30 mln zarejestrowanych graczy na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych – warto wspomnieć, że w połowie lutego tytuł odnotował 27 mln zawodników.

„W imieniu całego zespołu, chcieliśmy podziękować wszystkim członkom naszej zróżnicowanej, globalnej społeczności, za ich wkład w rozwój gry. Nasi gracze są dla nas najcenniejszym dobrem. W ciągu ostatnich trzech lat budowaliśmy transparentną społeczność, rozwijając i ulepszając coraz większy świat Rainbow Six Siege. Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni faktem osiągnięcia kolejnego kamienia milowego i będziemy kontynuować wysiłki, aby zdobywać kolejnych graczy.”

Powyższe słowa wypowiedział Alexandre Remy, dyrektor marki Rainbow Six Siege, który potwierdza, że jego zespół będzie wciąż rozwijał produkcję. Tytuł w kolejnych miesiącach otrzyma nową zawartość do gry – firma ponownie wspomina o setce operatorów.

Podczas turnieju 2018 Six Invitational padł również rekord – 321 tysięcy jednoczesnych widzów oglądało zmagania profesjonalistów. Aktualnie rywalizacja w Rainbow Six Pro League składa się z dwóch sezonów po sześć miesięcy.

„3. rok to także znaczące zmiany w Tom Clancy`s Rainbow Six Pro League, która teraz składa się z dwóch sezonów po sześć miesięcy, rozgrywanych od czerwca do listopada (sezon 8) i od grudnia do maja (sezon 9). Na zakończenie każdego sezonu rozegrane zostaną finały, w których weźmie udział osiem najlepszych drużyn sezonu - po dwie na region: Azja-Pacyfik, Europa, Ameryka Południowa i Ameryka Północna. Uczestnicy będą rywalizować o nagrody z łącznej puli. W każdym roku organizowane też będą dwa turnieje Majors, w trakcie których można będzie liczyć na najbardziej ekscytującą akcję spod znaku Tom Clancy`s Rainbow Six Siege. Oprócz lutowych Six Invitational, w sierpniu rozegrany zostanie turniej Six Major. Pierwsza edycja, Six Major Paris odbędzie się w Paryżu, w sierpniu 2018 r.”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft