Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2018 20:00
PES 2019 oficjalnie! Data premiery, gwiazda okładki, screeny i szczegóły wyciekły na PSN
6716V

PES 2019 oficjalnie! Data premiery, nowe licencje, gwiazda okładki, funkcje i screeny

Sony nie dopilnowało informacji o Pro Evolution Soccer 2019. Produkcja znalazła się na PlayStation Store i dzięki temu poznaliśmy pierwsze oraz konkretne informacje dotyczące gry. Na okładce znajdziemy legendarnego piłkarza.

Pro Evolution Soccer 2019 to kolejna odsłona gry sportowej traktującej o piłce nożnej wyprodukowana przez PES Productions i wydana przez Konami. Pierwsze informacje o grze wyciekły na PlayStation Store.

Pro Evolution Soccer. 100 mln sprzedanych kopii. Nowości w Data Pack 4.0 z PES 2018

PES 2019 pojawił się na PlayStation Store. Specjalne wydanie „Legend Edition” zostało ozdobione przez Davida Beckhama, który pojawi się na okładce produkcji. Według przedstawionej informacji, Pro Evolution Soccer 2019 zadebiutuje już 30 sierpnia 2018 roku!

Zamawiając grę przed premierą otrzymacie:

  • PES Brazil Legend Player Loan
  • 1000 monet myClub
  • Motyw PES 2019 Legend Edition

Sony zdradza nawet konkretne szczegóły dotyczące funkcji najnowszej odsłony:

  • AUTHENTIC LEAGUES – ogromna aktualizacja licencjonowanych lig
  • MAGIC MOMENTS – indywidualność zawodników przeniesiona na nowy poziom z 11 nowych cechami umiejętności, strzelanie bramek z ulepszonymi animacjami, a zmęczenie zostanie zaprezentowane przez piłkarza.
  • NEW MYCLUB – każdy element został zmieniony: od sposobu kontraktowania zawodników do specjalnych wersji piłkarzy wydawanych przez cały rok
  • THE BEAUTIFUL GAME – doświadcz fotorealizmu dzięki oszałamiającym animacjom w 4K i HDR
  • ML REAL SEASON – doświadcz życia jako prawdziwy menadżer z 3 istotnymi zmianami: przedsezonowy, dogłębny system transferu ICC i nowe licencje lig

Na dokładne zestawienie licencji musimy jeszcze zaczekać, ale jak widać… Konami nie próżnuje! Japończycy mogą zdobyć wielu nowych fanów, jeśli zadbają o przykładowo Bundesligę, czy też Premier League.

Wiele na to wskazuje, że na okładce standardowej wersji pojawi się Philippe Coutinho –  jak widać współpraca z FC Barceloną kwitnie! ;)

Tagi: Konami pes 2019 pro evolution soccer 2019 wyciek