Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2018 14:03
Nintendo na E3. Data konferencji i szczegóły usługi Nintendo Switch Online
1022V

Nintendo na E3. Data konferencji i szczegóły usługi Nintendo Switch Online

Nintendo to kolejny wydawca gotowy do zaproszenia graczy oraz dziennikarzy na swoje wystąpienia na tegorocznym E3. Firma przedstawiła ostateczne szczegóły i jednocześnie wspomniała o usłudze Nintendo Switch Online.

Nintendo zaliczyło kolejny piękny okres. Nintendo Switch sprzedaje się niczym ciepłe bułeczki, więc korporacja nie zamierza zwalniać tempa. Kolejne wielkie wystąpienie Japończyków odbędzie się już w czerwcu.

Switch wciąż sprzedaje się doskonale. Prezes Nintendo ustępuje ze stanowiska

12 czerwca o godzinie 18:00 czasu polskiego odbędzie się wydarzenie Nintendo. Ponownie w wypadku Big N nie otrzymamy typowej konferencji, jednak przez 30-60 minut będziemy obserwować wcześniej nagraną transmisję, na której na pewno nie zabraknie grubego mięsa dotyczącego przyszłych planów Japończyków.

Jednocześnie po zakończeniu show, rozpocznie się Nintendo Treehouse, czyli specjalny stream, na którym zobaczymy między innymi Super Smash Bros.

Nadal nie otrzymaliśmy konkretnych informacji dotyczącej Nintendo Switch Online, jednak jeszcze przed E3 zostaną przedstawione wszystkie konkrety. Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ najwidoczniej Nintendo nie zamierza tracić czasu podczas E3 i właśnie z tego powodu szczegóły zostaną pokazane już w maju.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: e3 e3 2018 Nintendo Nintendo Switch