Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.04.2018 11:38
God of War z ciągłymi poprawkami. 3 patche w ciągu 3 dni
2887V

God of War z ciągłymi poprawkami. 3 patche w ciągu 3 dni

Przez ostatnie dni Santa Monica Studio zapewnia nam aktualizacje 1.13, 1.14 i dzisiaj 1.15 do God of War. Autorzy tego niezwykle wysoko ocenianego hitu nie są specjalnie wylewni w kwestii wprowadzanych nowości.

Jeśli chodzi o aktualizacje 1.13 i 1.14 do God of War, wydane przedwczoraj i wczoraj, to ekipa Santa Monica Studio napisała tylko, że łatki dotyczą poprawek drobnych bugów i ulepszenia optymalizacji gry. Z kolei w wydanym dzisiaj patchu 1.15 możemy liczyć na ulepszenie interfejsu i kolejną poprawę stabilności i wydajności gry. Santa Monica Studio nie sprecyzowało jednak w oficjalnym komunikacie, o jakie zmiany dokładnie chodzi.

Poradnik do God of War

Gracze, którzy już skusili się na zakup God of War nadal czekają na aktualizację, która wprowadzi obiecywany jeszcze przed premierą tryb fotograficzny. Santa Monica Studio nie podało jeszcze terminu premiery tej atrakcji.

God of War to najwyżej oceniany exclusive w historii PS4. Zgadzacie się z tak wysokimi notami, po pierwszych kilku dniach spędzonych z tym tytułem?

Tagi: aktualizacja god of war patch ps4 Sony