Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2018 16:00
Wolfenstein 2: The New Colossus na zwiastunie i z datą premiery wersji na Nintendo Switch
800V

Wolfenstein 2: The New Colossus na zwiastunie i z datą premiery wersji na Nintendo Switch

Szykujcie „Przełączniki”! Bethesda właśnie potwierdziła ostateczną datę premiery Wolfenstein 2: The New Colossus w edycji na Nintendo Switch. Z tej okazji możemy spojrzeć na mały zwiastun zapowiadający przyjemności.

Bethesda bardzo chętnie wspiera Nintendo Switcha. W ubiegłym roku na urządzenie trafił Skyrim oraz Doom, a kolejną perełką znanego studia zmierzającą na konsolę Japończyków jest oczywiście Wolfenstein 2: The New Colossus.

Wolfenstein II: The New Colossus - recenzja gry

Wolfenstein 2: The New Colossus trafi na Nintendo Switch 29 czerwca, więc zainteresowani gracze mogą szykować gotówkę. Możemy spodziewać się, że tytuł otrzyma swoje 3 minuty podczas zbliżającego się E3 – w końcu Bethesda zapowiedziała swoją konferencję na wydarzeniu.  

Najnowszy zwiastun pokazuje wykorzystanie Joy-Conów podczas rozgrywki – gracz w tym wypadku może skorzystać z ruchów ręki, by przykładowo spalić przeciwników. Według graczy, którzy zapoznali się ze shooterem na targach – port działa płynnie i oferuje kapitalną zabawę, więc miłośnicy serii powinni zacierać rączki.  

To podobno nie koniec atrakcji szykowanych przez Bethesdę na Nintendo Switch – na zbliżającej się imprezie w Los Angeles mają pojawić się nowe zapowiedzi, które powinny rozgrzać sympatyków japońskiej hybrydy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: