Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2018 15:00
Detroit: Become Human z wersją demonstracyjną. Sprawdzimy polską wersję językową
990V

Detroit: Become Human z wersją demonstracyjną. Sprawdzimy polską wersję językową

Quantic Dream jeszcze dzisiaj zaprezentuje nowe materiały z Detroit: Become Human, a jednocześnie studio zapowie wersję demonstracyjną. Pliki już wskoczyły na PlayStation Store, więc poznaliśmy konkrety.

Detroit: Become Human to najnowsza gra uznanego Quantic Dream. Deweloperzy zdecydowali się zaoferować graczom wersję demonstracyjną, dzięki której każdy zainteresowany wypróbuje historię przed premierą.

PSX Extreme 249 w sprzedaży od środy 25 kwietnia

Jest to naprawdę dobra wiadomość. Produkty Quantic Dream są dość specyficzne, więc pewnie nie każdy będzie zainteresowany „interaktywną opowieścią”, jednak tym razem twórcy znacząco rozwinęli swoją koncepcję.

Nie musicie wierzyć „na słowo”, ponieważ studio zdecydowało się zaoferować wersję demonstracyjną. Na PlayStation Store z Nowej Zelandii już wylądował produkt zatytułowany „Detroit: Become Human Demo”, który waży 2,92GB.

Warto zaznaczyć, że demko pozwoli nam zapoznać się z grą w polskiej wersji językowej – informacja na stronie potwierdza rodzime napisy oraz głosy. Pewnie nie każdy będzie chciał włączyć dubbing, jednak jestem przekonany, że większość naszych czytelników z przyjemnością przywita dodatkowe literki na ekranie.

Demo zostanie opublikowane jutro, jeszcze dzisiaj na portalu zobaczycie przynajmniej jedną wiadomość dotyczącą gry wraz z materiałami, a w najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie nasze wrażenia z pokazu tytułu.

Źródło: Twitter.com

Tagi: demo Detroit: Become Human playstation 4 quantic dream