Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2018 13:35
The Rain od Netflix na zwiastunie. Świat zniszczony przez deszcz
1673V

The Rain od Netflix na zwiastunie. Świat zniszczony przez deszcz

Netflix promuje swoją kolejną produkcję. Subskrybenci już wkrótce zobaczą pierwszy, duński serial oryginalny i opowieść została zapowiedziana zwiastunem. Materiał zarysowuje wydarzenia i wprowadza do historii.

Netflix systematycznie dostarcza na swoją platformę ciekawe seriale, które mogą zainteresować różnorodnych klientów. The Rain powinien trafić w gust widzów zakochanych w postapokalipsie i walce o przetrwanie.

Wiedźmin od Netflix. Znamy liczbę odcinków 1 sezonu

4 maja odbędzie się premiera The Rain i w końcu otrzymaliśmy materiał przedstawiający historię. Tak jak mogliśmy się spodziewać, ziemię zniszczył deszcz, który w zasadzie zdziesiątkował planetę i sprawił, że pozostali każdego dnia walczą o życie.

„Nigdy nie wiesz, kiedy zmieni się całe Twoje życie”. W świecie, w którym większość ludzkości zginęła w wyniku potwornej epidemii, młode rodzeństwo wyrusza w ryzykowną podróż w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca.

Główni bohaterowie przetrwali najgorsze w specjalnym schronie, ale wyjście na zewnątrz jest wyjątkowo bolesne, ponieważ tak naprawdę nie wiedzą, czego mogą się spodziewać po okolicy. Kluczem do rozwiązania problemu może okazać się młody chłopak, który pewnie również ma spory problem ze zrozumieniem wszystkich wydarzeń.

The Rain został przygotowany przez Jannik Tai Mosholt (m.in. „Rząd”, „Rita”, „Bedrag”, „Regnen”), Esben Toft Jacobsen (m.in. „Chłopczyk w walizce”, „Wielki niedźwiedź”, „Daleko daleko”) oraz Christian Potalivo (m.in. „Regnen”, „Anti”, „Dicte”).

Źródło: YouTube.com

Tagi: