Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 17:39
GTA V: Premium Online Edition oficjalnie! Rockstar zapowiedział grube wydanie
4769V

GTA V: Premium Online Edition oficjalnie! Rockstar zapowiedział grube wydanie

Rockstar właśnie potwierdził plotki z ubiegłego miesiąca. Firma przygotowała grube wydanie swojego największego hitu. Poznajcie Grand Theft Auto V: Premium Online Edition, które właśnie trafiło do sprzedaży.

O GTA V: Premium Online Edition pisałem na portalu w połowie marca. Był to przeciek, jednak pochodził z bardzo zaufanego źródła, które jak widać… Ponownie się nie myliło. Od dzisiaj możecie nabyć grube wydanie GTA V.

Kody do GTA V

Rockstar nie zdecydował się na wielką prezentację. Na stronie studia pojawiła się skromna informacja zapowiadająca Grand Theft Auto V: Premium Online Edition – pakiet jest od dzisiaj dostępny na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Już wcześniej informowałem, że przyjemności miały trafić na półki sklepowe pod koniec marca, jednak Rockstar zdecydował się przełożyć premierę. W GTA V: Premium Online Edition znajdziecie:

  • „Pełne doświadczenie historii Grand Theft Auto V”
  • Wszystkie istniejące dodatki do GTA Online (z The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers)
  • Criminal Enterprise Starter Pack (zestaw dla początkujących rabusiów z 1 mln dolarów do GTA Online)

„Pełne doświadczenie historii Grand Theft Auto V” to oczywiście podstawka z wcześniej wydanym i bezpłatnym dodatkiem Doomsday Heist, który jednak trzeba odblokować za pomocą gotówki zdobytej w grze. Gracze mogli również nabyć DLC za prawdziwą gotówkę, a tym razem całość otrzymacie w jednym pudełku.

Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/60405/Grand-Theft-Auto-V-Premium-Online-Edition

Tagi: