Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.04.2018 10:24
God of War. Sony chwali się recenzjami. Gameplay z dema sprzed 3 lat
2956V

God of War. Sony chwali się recenzjami. Gameplay z dema sprzed 3 lat

Wyczekujecie kuriera? A może popędziliście już do sklepu? W końcu dzisiaj premiera God of War. Sony nie omieszkało nam o tym wydarzeniu przypomnieć.

Tym razem pora na zwiastun podsumowujący pochwały, jakie zebrała najnowsza przygoda Kratosa. Na tym polu spece od marketingu z Sony zdecydowanie nie mieli zbyt wiele pracy z wyszukiwaniem efektownych cytatów. W praktycznie każdej recenzji God of War pojawiają się same superlatywy (również w tekście Rozba na PPE).

Recenzja God of War

Obecnie średnia ocen God of War na Metacritic to 9.5 (z aż 94 recenzji). To sprawia, że God of War jest najwyżej ocenianym exclusivem na PS4 w dziejach tej konsoli.

W Sieci pojawił się też ciekawy materiał wideo przedstawiający bardzo wczesną wersję God of War, która prezentowana była wewnątrz studia (by pokazać postępy w pracy wydawcy) w 2015 roku. To pierwszy raz, kiedy Santa Monica Studio prezentuje to demo. Miłego oglądania!

"Z punktu widzenia deweloperów to swego rodzaju szkic. Wiedzieliśmy, że nie wszystkie elementy z tej koncepcji trafią do pełnej wersji gry".


Ostatni materiał to 8 rozdział serii The Lost Pages. Tym razem poświęcony Odynowi.

Tagi: exclusive god of war oceny playstation 4 ps4 recenzje Sony