Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2018 15:59
Hotel Artemis. Zwiastun pokazuje hotel tylko dla przestępców
693V

Hotel Artemis. Zwiastun pokazuje hotel tylko dla przestępców

Warner Bros. rozpoczyna promocję nowej produkcji. Hotel Artemis to thriller, który ze względu na tematykę może zainteresować wielu widzów. Zobaczcie pierwszy zwiastun Hotel Artemis.

Hotel Artemis został wyreżyserowany przez Drewa Pearcego (m.in. „Iron Man 3”, „Runaways”, „Sherlock Holms 3”) i mężczyzna jednocześnie przygotował scenariusz do filmu. Do produkcji zostali zaangażowani: Jodie Foster, Dave Bautista, Sofia Boutella, Sterling K. Brown, Charlie Day, Jenny Slate, czy też Jeff Goldblum.

Iniemamocni 2 na zwiastunie. Cudownie wyglądająca animacja

20 lipca odbędzie się premiera Hotel Artemis, więc możemy śmiało uznać, że to ostatni dzwonek na opublikowanie pierwszego zwiastuna. Materiał zapowiada wydarzenia, w których główne skrzypce odgrywa „Pielęgniarka” (w tej roli Jodie Foster) – kobieta jest menadżerem ukrytej miejscówki. To właśnie do tego miejsca trafiają wszyscy złodzieje, zabójcy oraz gangsterzy, którzy potrzebują pomocy od wyspecjalizowanych lekarzy.

Pewnej nocy do hotelu trafia Orian Franklin, czyli legendarny szef zbrodni, który wymaga natychmiastowego leczenia. Mężczyzna ma jednak wielu wrogów wśród pacjentów ośrodka i właśnie oni zamierzają wykorzystać jego położenie i problemy. Okazuje się nawet, że jeden z przestępców znalazł się w budynku tylko z jednego powodu – zamierza zabić Franklina.

Zaprezentowany zwiastun potrafi zaciekawić, choć odnoszę wrażenie, że Warner Bros. pokazuje odrobinę za dużo.

Tagi: film hotel artemis trailer zwiastun