Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2018 15:13
Iniemamocni 2 na zwiastunie. Cudownie wyglądająca animacja
1217V

Iniemamocni 2 na zwiastunie. Cudownie wyglądająca animacja

Najnowsza produkcja Pixara właśnie została zaprezentowana na świeżym zwiastunie. Iniemamocni szykują się do kolejnego zadania, które zostało zapowiedziane nowym materiałem.

Iniemamocni 2 to kontynuacja historii z 2004 roku. Prace nad filmem trwały od kwietnia 2015 roku – wtedy to Brad Bird (m.in. „Ratatuj”, „Iniemamocni”, „Stalowy gigant”, „Mission: Impossible - Ghost Protocol”) potwierdził rozpoczęcie przygotowania scenariusza. Mężczyzna jest równocześnie reżyserem opowieści.  

LEGO The Incredibles oficjalnie. Data premiery, zwiastun i szczegóły

Pod koniec ubiegłego miesiąca otrzymaliśmy pozytywną wiadomość od Warner Bros. – Traveller's Tales pracuje nad grą w świecie LEGO, która zadebiutuje 15 czerwca na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych. Tytuł otrzyma pełną lokalizację.

Data premiery gry TT Games nie jest przypadkowa – to właśnie w tym okresie zadebiutuje film, który właśnie został zaprezentowany na świeżym zwiastunie. Materiał zapowiada historię, w której to Elastyna odgrywa teraz znaczącą rolę w rodzinie Iniemamocnych. Pan Iniemamocny zajmuje się domem, ale w tym wypadku nie możemy mówić o wielkich, rodzicielskich sukcesach.

Drugi zwiastun pokazuje kilka nowych scen i bez wątpienia Iniemamocni 2 może okazać się sporym sukcesem – nie możemy zapomnieć, że pierwsza część zarobiła ponad 631 mln dolarów i zgarnęła między innymi dwa Oscary, jeden Złoty Glob, jednego Saturna i dziesięć nagród Annie.

Tagi: film iniemamocni 2 trailer zwiastun