Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.04.2018 11:37
God of War. Microsoft znów pokazuje klasę i gratuluje Sony
4753V

God of War. Microsoft znów pokazuje klasę i gratuluje Sony

Microsoft a w szczególności Phil Spencer i Major Nelson już nie raz pokazywali, że potrafią zachować się z klasą. Nie inaczej jest teraz, przy okazji premiery God of War.

Chociaż na premierę God of War musimy poczekać jeszcze tydzień, to już teraz wiadomo, że to jedna z najlepszych gier obecnej generacji. Gra może się poszczycić średnią ocen na poziomie 9.4/10 z aż 81 recenzji, co jest wielkim osiągnięciem dla Sony i studia SCE Santa Monica.

God of War. Recenzja na PPE.pl

Tak wielki sukces nie uszedł uwadze Microsoftu, który - jak zwykle - potrafi zachować się z klasą, jeśli chodzi o premiery mocnych exclusive'ów na konsolach Sony. Phil Spencer, szef działu Xbox, pogratulował Sony Santa Monica oraz Shuheiemu Yoshidzie.

"Gratulacje dla @SonySantaMonica i @yosp za oceny w recenzjach i za zbliżającą się premierę God of War. To wygląda na wyjątkowy moment w historii marki, wspaniała robota".

Do gratulacji przyłączył się również Larry Hryb (aka Major Nelson) z Microsoft. 

Za miłe pracowników amerykańskiej firmy podziękował Shuhei Yoshida, prezes Sony Worldwide Studios. Jak widać "wojenki konsolowe" wcale nie muszą być regułą a w branży jest miejsce dla zachowania z klasą.

Zachęcam przy okazji do lektury recenzji God of War autorstwa Rozba. Jego werdykt na temat nowej przygody Kratosa znajdziecie tutaj.

Tagi: