Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 19:39
Divinity: Original Sin 2 z polską lokalizacją. Twórcy potwierdzają
1741V

Divinity: Original Sin 2 z polską lokalizacją. Twórcy potwierdzają

Kapitalna wiadomość dla wszystkich sympatyków wielkich RPG-ów. Larian Studios potwierdził przygotowanie polskiej wersji językowej Divinity: Original Sin 2. Tytuł wkrótce trafi na PlayStation 4 i Xboksa One.

Divinity: Original Sin 2 to jedna z najlepiej ocenianych produkcji 2017 roku. Gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 93%, a ukończenie samej historii w tym wypadku zajmuje dobre 50 godzin.

Divinity: Original Sin 2 w sierpniu na PS4 i XOne!

W ubiegłym tygodniu deweloperzy potwierdzili przygotowanie wersji na PlayStation 4 i Xboksa One – tytuł zadebiutuje na konsolach w sierpniu, ale już dzisiaj możemy potwierdzić, że autorzy zadbają o polską lokalizację.

Tą informacją podzieliła się grupa tworząca spolszczenie do Divinity: Original Sin 2, która otrzymała potwierdzenie od deweloperów:

„Wydamy nasze spolszczenie DOS 2, tylko aktualnie nie znamy daty premiery. W międzyczasie możecie korzystać z własnych tłumaczeń.”

Jest to naprawdę dobra wiadomość, bo możemy mieć pewność, że  Divinity: Original Sin 2 będzie dostępne w polskiej wersji językowej. Autorzy nie podają aktualnie daty wydania aktualizacji, jednak możemy spodziewać się, że stosowne pliki trafią na wszystkie urządzenia w okolicy wydania konsolowej wersji – będzie to dobry moment na opublikowanie sporego plastra.

Źródło: http://www.pssite.com/news/62788/divinty-original-sin-2-otrzyma-polonizacje.html

Tagi: