Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 15:14
Divinity: Original Sin 2 w sierpniu na PS4 i XOne! Jedna z najlepszych gier 2017 roku
1236V

Divinity: Original Sin 2 w sierpniu na PS4 i XOne! Jedna z najlepszych gier 2017 roku

Larian Studios nawiązało współpracę z Bandai Namco, dzięki której gracze na PlayStation 4 i Xboksach One zapoznają się z Divinity: Original Sin 2. Dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun, który potwierdza usprawnienia względem pierwotnego wydania.

Divinity: Original Sin 2 to jedna z najlepszych gier 2017 roku. Tytuł trafił aktualnie wyłącznie na komputery osobiste, ale zgarnął oceny na poziomie 94%! Tylko kilka gier mogło zrównać sięz tym wynikiem.

Divinity: Original Sin 2. Larian chwali się sprzedażą bardzo wysoko ocenianego RPG-a

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Divinity: Original Sin 2 trafi na PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera odbędzie się w sierpniu i deweloperzy zapowiedzieli wprowadzenie licznych poprawek. Studio nie ukrywa, że chociaż recenzje były bardzo przychylne, to zespół nie zamierza osiąść na laurach, a chce wykorzystać informacje zwrotne, dzięki którym gra będzie jeszcze lepsza.

Na dobry początek możemy spojrzeć na zwiastun. To oczywiście dopiero początek kampanii marketingowej, ponieważ w kolejnych miesiącach poznamy dokładne informacje dotyczące ulepszeń, nowych elementów, czy też dostosowania rozgrywki do kontrolerów.

Mam wrażenie, że to jedna z najlepszych wiadomości ostatnich dni. Miłośnicy gatunku RPG powinni zacierać rączki i szykować gotówkę. Divinity: Original Sin 2 to olbrzymi tytuł, którego ukończenie zajmuje przynajmniej 50 godzin – w tym czasie poznacie wyłącznie historie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Divinity: Original Sin 2 Larian Studios trailer zwiastun