Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 18:55
God of War PlayStation 4 Pro Limited Edition w pełnej krasie. Unboxing grubego wydania
1978V

God of War PlayStation 4 Pro Limited Edition w pełnej krasie. Unboxing grubego wydania

Trudno dzisiaj nie wspominać o nowej produkcji Santa Monica Studio. God of War to najlepiej oceniana gra w 2018 roku i jedna z najlepiej ocenianych w ostatnich latach, więc pewnie znajdą się chętni na wypasione wydanie PlayStation 4 Pro ze specjalnym motywem.

Sony postanowiło odpowiednio zadbać o dzieło Santa Monica Studio. Nowa przygoda Kratosa otrzymała specjalny zestaw PlayStation 4 Pro, który został właśnie zaprezentowany przez ekipę PlayStation Access.

God of War - recenzja gry. Umarł król, niech żyje król!

PlayStation 4 Pro z dyskiem 1TB to standard, ale Santa Monica Studio postanowiło upiększyć urządzenie wrzucając na konsolę motyw z mitologii nordyckiej. Propozycja zebrała mieszane opinie w Sieci, ale odnoszę wrażenie, że pakiet wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach.

W pudełku norma: konsola, kontroler, gra w pudełku, okablowanie oraz papierki. Należy na pewno wspomnieć, że God of War to edycja premierowa z małym dodatkiem, a sam kontroler będzie można kupić osobno.

W Polsce taka przyjemność została wyceniona na 1999 zł i jest to naprawdę dobra opcja dla graczy, którzy jeszcze nie mają w domu „Japończyka”, a zamierzają ograć ekskluzywne tytuły. W ostatnich latach Sony w tym wypadku nie zawodzi, a kolejne miesiące zapowiadają się wprost wybornie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: