Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 17:47
Marvel’s Cloak & Dagger na zwiastunie. Znamy datę premiery
597V

Marvel’s Cloak & Dagger na zwiastunie. Znamy datę premiery

W czerwcu będziemy świadkami premiery nowego serialu przygotowanego na zlecenie Marvela. Widzowie poznają historię Tandy Bowen oraz Tyrone’a Johnsona. Opowieść została zaprezentowana na zwiastunie.

Prace nad Cloak & Dagger trwają tak naprawdę od 2011 roku. Wtedy to Joseph Loeb poinformował, że serial ma zostać przygotowany dla ABC Family. Temat ucichł, ale stacja Freeform zamówiła opowieść na sezon 2016/2017, jednak w ostateczności premiera pierwszego epizodu odbędzie się 7 czerwca.

Netflix kupuje uniwersum superbohaterów. Szykujcie się na blisko 100 nowych postaci

Cloak & Dagger opowiada historię dwójki nastolatków, którzy choć pochodzą z totalnie różnych środowisk, to zakochują się w sobie i jednocześnie zaczynają rozumieć swoje zdolności. Tandy Bowen potrafi korzystać ze specjalnych świetlnych noży, natomiast Tyrone Johnson może teleportować się przez mroczny wymiar. Bohaterowie zdają sobie szybko sprawę, że tylko razem mogą osiągnąć zamierzone cele.

Pierwszy sezon będzie trwać dziesięć odcinków, ale pozytywne opinie powinny skłonić twórców do zainwestowania w kolejną historię. Dzisiaj Marvel Entertainment opublikował nowy zwiastun, który wygląda całkiem pozytywnie. 

Obawiam się odrobinę o infantylny klimat, który odrzucił mnie już od kilku seriali, ale w sumie chętnie spojrzę przynajmniej na pierwszy epizod. Sympatycy Marvel Cinematic Universe powinni również pamiętać, że jeszcze w tym roku otrzymamy konkretne szczegóły dotyczące Marvel's New Warriors.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery marvel Marvel Cinematic Universe marvel’s cloak & dagger serial zwiastun