Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2018 19:55
PUBG za darmo na Xbox One podczas Xbox Free Play Days
966V

PUBG za darmo na Xbox One podczas Xbox Free Play Days

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z konsolowym wydaniem PUBG, to wkrótce będzie ku temu idealna okazja. Microsoft szykuje kolejne Xbox Free Play Days, podczas którego otrzymamy możliwość pobiegania za kurczakiem.

PUBG nadal znajduje się w programie Xbox Game Preview na Xboksie One. Twórcy dopracowują produkcję w wersji na konsolę Amerykanów, ale wciąż nie otrzymujemy jakichkolwiek informacji dotyczących pełnej premiery.

PUBG. Wirus zmusza do gry

Nawet w takich okolicznościach PUBG jest jak najbardziej grywalny i możecie się o tym przekonać już wkrótce. Microsoft przygotowuje Xbox Free Play Days, które odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia i w trakcie wydarzenia wszyscy zainteresowani otrzymają bezpłatny dostęp do wielkiego tytułu z gatunku Battle Royale.

Jak sama nazwa wskazuje, Xbox Free Play Days pozwoli Wam również postrzelać w Sieci bez posiadania abonamentu Xbox Live Gold, ale ostrzegam – po kilku gonitwach za kurczakiem możecie nabyć tytuł i wykupić „Złoto” na dobre kilka miesięcy. Tytuł potrafi mocno uzależnić.

Będzie to na pewno dobra rozgrzewka przed majowymi atrakcjami. W przyszłym miesiącu PUBG na Xboksie One otrzyma między innymi drugą mapę – twórcy przygotowują również sporo usprawnień, dzięki którym strzelanie będzie znacznie przyjemniejsze.

Zamierzacie wypróbować PUBG?

Źródło: https://www.videogamer.com/news/pubg-is-getting-a-free-trial-for-xboxs-free-play-days

Tagi: Microsoft PlayerUnknown's Battlegrounds pubg xbox free play days