Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.04.2018 08:19
Gra o Tron. Ukończono nagrywanie największej bitwy w dziejach telewizji
1952V

Gra o Tron. Ukończono nagrywanie największej bitwy w dziejach telewizji

Czekamy cały czas na podanie daty premiery ostatniego sezonu Gry o Tron. Ekipa działa jeszcze na planie filmowym, więc trzeba się uzbroić jeszcze w sporo cierpliwości.

W styczniu pojawiły się wskazówki, że ostatni sezon Gry o Tron może zadebiutować w kwietniu 2019 roku. To oczywiście tylko spekulacje. Pewne jest to, że cały czas trwają zdjęcia do wielkiego zakończenia epickiej historii fantasy.

Mod w Wiedźmin 3 zapewnia interfejs jak w demie z 2014 roku

Dowiedzieliśmy się, że dopiero co zakończono nagrywanie największej sekwencji bitewnej nie tylko w historii Gry o Tron, ale również w dziejach seriali telewizyjnych. Sfilmowanie sceny batalistycznej z ostatniego sezonu zajęło 55 kolejnych nocy (scena odbywa się po zapadnięciu zmierzchu). Zdjęcia odbywały się przez 11 tygodni, w 3 różnych miejscach.

Za wytrzymałość i cierpliwość producenci Gry o Tron podziękowali wszystkich zaangażowanym w filmowanie ogromnej bitwy specjalnymi wiadomościami (w których - notabene - pojawia się również sugestia, że serial zadebiutuje w okolicach kwietnia 2019 roku).

"Kiedy miliony ludzi z całego świata obejrzą ten epizod za rok, nie będą zdawać sobie sprawy jak ciężko przy nim pracowaliście. Nie będzie ich obchodzić, jak bardzo zmęczeni byliście i jak trudną mieliście robotę w temperaturach poniżej zera. Oni zrozumieją tylko, że oglądają coś, czego wcześniej nigdy nie dokonano. I to dzięki wam. Dziękujemy. Producenci".

Źródło: https://revengeofthefans.com/2018/04/09/shooting-on-the-biggest-game-of-thrones-battle-scene-ever-has-been-completed/

Tagi: film game of thrones Gra o Tron premiera serial TV