Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2018 15:02
Immortal Unchained z lokalizacją. „Shooter Dark Souls” ma wydawcę
854V

Immortal Unchained z lokalizacją. „Shooter Dark Souls” ma wydawcę

Sympatycy gier From Software powinni przyglądać się Immortal Unchained. Produkcja jest określana jako „strzelanka Dark Souls” i dzisiaj mogę z uśmiechem na ustach poinformować, że gra znalazła w Polsce wydawcę.

Znalezienie wydawcy w prostych słowach oznacza, że produkcja będzie łatwo dostępna, znajdziemy ją w większości sklepów z grami, więc miłośnicy wymagających tytułów powinni zacierać rączki.

Yakuza Kiwami 2 w Polsce. Edycja limitowana w cenie standardowego wydania

Dodatkowo firmy często decydują się na przygotowanie lokalizacji i właśnie tak jest w przypadku wspomnianego Immortal Unchained. Cenega potwierdziła nawiązanie współpracy z Sold Out, na mocy której gra wskoczy na rodzime półki sklepowe, a jednocześnie klienci otrzymają dostęp do polskiej wersji językowej (napisy).

Immortal Unchained będzie dostępny w 2018 roku na PlayStation 4 i Xboksa One, a jeśli zdecydujecie się zamówić tytuł w przedsprzedaży, to otrzymacie 6 unikatowych dodatków:

  • Specjalny odcień pancerza
  • Broń Frost Shiv
  • Automatyczną strzelbę Reckless
  • Dodatkową fryzurę postaci
  • Dodatkową stalową skórkę postaci
  • Ekstremalny efekt ragdoll, który powoduje eksplozję wrogów po śmierci

W pozycji gracze wcielą się w wojownika, którego zadaniem jest „powstrzymanie końca świata”. Autorzy serwują mroczny świat, zróżnicowany arsenał (ponad 100 rodzajów broni od strzelb, granatników, po pistolety i miecze) oraz dynamiczny system walki.

Immortal Unchained oferuje wielką wolność, ponieważ od samego początku gracz może decydować, w którą stronę chce podążyć, a w trakcie rozgrywki otrzymuje możliwość personalizacji bohatera i może decydować się na liczne ulepszenia (broni, pancerzy).

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega immortal unchained Immortal: Unchained Sold Out Toadman Interactive