Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2018 15:18
Yakuza Kiwami 2 w Polsce. Edycja limitowana w cenie standardowego wydania
1025V

Yakuza Kiwami 2 w Polsce. Edycja limitowana w cenie standardowego wydania

Cenega potwierdziła wrzucenie na rodzime półki sklepowe kolejną odsłonę serii Yakuza. Gracze nie powinni zwlekać z zamówieniami przedpremierowymi, ponieważ wydawca zadbał o ciekawą ofertę. Część klientów w standardowej cenie kupi edycję limitowaną.

Miłośnicy serii Yakuza mogą szykować się na kolejną przygodę. Yakuza Kiwami 2 zadebiutuje 28 sierpnia na PlayStation 4 i gra będzie dostępna w angielskiej (napisy) i japońskiej (dubbing) wersji językowej na terenie naszego kraju.

Yakuza 6 ocenione w recenzjach miesiąc przed premierą. Niektórzy postawili nawet 10/10

Wydawcą gry będzie firma Cenega, która właśnie potwierdziła przygotowanie edycji limitowanej zawierającej oficjalny steelbook. Na metalowym pudełku zostanie przedstawiona postać Kiryu wraz z jego odwiecznym rywalem, Dragon of Kansai – Ryuji Goda.

Specjalna edycja będzie dostępna w cenie standardowego wydania do wyczerpania zapasów, więc lepiej nie odwlekajcie składania zamówień na później – w końcu taki „prezent” może skłonić niektórych do zainteresowania się grą na premierę.

Yakuza Kiwami 2 to oczywiście remake Yakuza 2, która została odtworzona na silniku Dragon Engine, czyli deweloperzy wykorzystali technologię znaną z między innymi Yakuza 6: Song of Life. Japończycy znacząco upiększyli grafikę, a przerywniki filmowe oraz kluczowe dialogi zostały nagrane ponownie.

Yakuza Kiwami 2

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega Sega Yakuza Kiwami 2