Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2018 18:07
Splinter Cell powraca. Sam Fisher w Ghost Recon: Wildlands
2081V

Splinter Cell powraca. Sam Fisher w Ghost Recon: Wildlands

Wiele na to wskazuje, że Ubisoft szykuje się do czegoś dużego. Firma właśnie zapowiedziała gościnny występ Sama Fishera w Ghost Recon: Wildlands, który jednak powinien zwiastować coś znacznie większego.

Od wielu miesięcy pojawiają się plotki, według których Ubisoft pracuje nad zupełnie nową odsłoną serii Splinter Cell. Gra ma być rozwijana od kilku lat i zdaniem niektórych przecieków, tytuł zostanie szeroko zaprezentowany na tegorocznym E3.

Ghost Recon: Wildlands z nową zawartością. Ubisoft zapowiada 2 rok wsparcia

Zanim otrzymamy takie konkrety. Ubisoft zdecydował się wysłać Sama Fishera na kolejną misję – tym razem tajny agent pobiega po boliwijskich terenach. Aktualnie możemy spojrzeć na małą zajawkę przyjemności, ale już 9 kwietnia zostanie opublikowany pełnoprawny zwiastun, a po kilku godzinach aktualizacja trafi do Ghost Recon: Wildlands.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że Fisher przemawia głosem Michaela Ironside’a, czyli aktora, który już miał okazję wskoczyć w buty znanego bohatera w między innymi Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora Tomorrow, Splinter Cell: Chaos Theory, Splinter Cell: Double Agent oraz Splinter Cell: Conviction.

To bez wątpienia najwyższy czas na powrót marki Splinter Cell. Ostatnia część trafiła na półki sklepowe w 2013 roku (Blacklist), a wciąż powstaje film w reżyserii Douga Limana (m.in. „Na skraju jutra”, „Jumper”, „Mr. & Mrs. Smith”, „Tożsamość Bourne’a”), w którym główną rolę został zaangażowany Tom Hardy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dlc ghost recon: wildlands Sam Fisher splinter cell tom clancy’s ghost recon: wildlands