Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.04.2018 10:26
Captain Tsubasa Remake. Dziś premiera 1 odcinka kultowego serialu
8667V

Captain Tsubasa Remake. Dziś premiera 1 odcinka kultowego serialu

Na ten moment czeka wielu dzisiejszych 30-(paro)latków, którzy pamiętają czasy stacji telewizyjnej Polonia 1. Na ekrany telewizorów ponownie wbiega zza horyzontu Captain Tsubasa, czyli nasz swojski "Kapitan Jastrząb".

Kapitan Tsubasa wraca w formie serialowej na ekrany telewizorów. Cąłkowicie oficjalnie i bez żadnej ściemy! Już dzisiaj o godzinie 19:00 ma zostać wyemitowany w Japonii pierwszy odcinek remake'a "Captain Tsubasa". Serial z aż 52 odcinkami (to naprawdę sporo, jak na dzisiejsze standardy anime) będzie można oglądać w TV Tokyo i kilku innych stacjach Kraju Kwitnącej Wiśni. W remake'u prześledzimy ponownie wydarzenia z początku mangi Captain Tsubasa Yoichiego Takahashi.

Najlepsze gry na PlayStation 4

Za stworzenie remake'a Captain Tsubasa odpowiada studio David Production (autorzy seriali Inazuma Eleven i Pokemon XY). Z wieści o remake'u ucieszą się z pewnością osoby pamiętające dokładnie lata 90. i stację Polonia 1, którą ogłądało się namiętnie po powrocie ze szkoły (królował wtedy oprócz Tsubasy "Gigi", "Daimos" i "Tygrysia Maska").

Najlepsze gry na Xbox One

To nie koniec ogłoszeń związanych z anime. Fani Persona 5 otrzymają już za 6 dni pierwszy odcinek Persona 5 The Animation, za które odpowiada studio A1 Animation. Serial składający się z 24 odcinków odtworzy najważniejsze wydarzenia z gry. Poniżej zwiastuny obu produkcji.

Tagi: anime captain tsubasa Film Kapitan Tsubasa polonia 1 serial tsubasa