Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 15:04
Harry Potter: Hogwarts Mystery z datą premiery. Michael Gambon jako Dumbledore
3392V

Harry Potter: Hogwarts Mystery z datą premiery. Michael Gambon jako Dumbledore

Warner Bros. nie oszczędza na tworzenie Harry Potter: Hogwarts Mystery. W najnowszą produkcję studia Jam City zostali zaangażowani znani aktorzy – między innymi Michael Gambon powróci do swojej roli Dumbledore’a.

77-letni Irlandczyk znany z "Harry Potter i Zakon Feniksa", "Harry Potter i Książę Półkrwi", "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I" oraz "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II" powróci do swojej wielkiej roli. Michael Gambon ponownie wcieli się w Dumbledore’a.

Harry Potter: Hogwarts Mystery wygląda zdumiewająco dobrze. Gameplay zapowiada walki magów

Wiadomość potwierdziło studio Jam City, które zakończyło najważniejsze prace nad grą. Właśnie z tego powodu mogę potwierdzić, że Harry Potter: Hogwarts Mystery  zadebiutuje 25 kwietnia i gra będzie dostępna za darmo na urządzeniach mobilnych.

Produkcja to „narracyjna gra przygodowa z elementami RPG”, w której gracz stworzy swojego ucznia i wstąpi do szkoły magii. Tytuł zaoferuje graczom niezwykłe doświadczenie, ponieważ teraz każdy fan Pottera zostanie uczniem Hogwartu.

Jam City zaangażowało w prace nad pozycją wielu utalentowanych i znanych aktorów – zdaniem Chrisa DeWolfe’a (prezesa studia) dzięki tej decyzji sympatycy uniwersum będą mogli w lepszym stopniu doświadczyć magii szkoły.

W Harry Potter: Hogwarts Mystery wystąpią również:  

  • Dame Maggie Smith jako Minerwa McGonagall
  • Michael Gambon jako Albus Dumbledore
  • Warwick Davis jako Filius Flitwick
  • Sally Mortemore jako Pani Pince
  • Gemma Jones jako Poppy Pomfrey
  • Zoe Wanamaker jako Rolanda Hooch

Źródło: https://www.vg247.com/2018/04/05/harry-potter-hogwarts-mystery-release-date/

Tagi: data premiery Harry Potter: Hogwarts Mystery Jam City Warner Bros.