Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 14:30
Indiana Jones może zostać kobietą. Kolejna część bez Harrisona Forda
1082V

Indiana Jones może zostać kobietą. Kolejna część bez Harrisona Forda

Steven Spielberg nie może narzekać na brak pracy. Reżyser wciąż promuje Player One, a jednocześnie skupia się już na kolejnych projektach. Amerykanin małymi krokami przygotowuje widzów na Indiana Jones 5 i będzie to ostatnia produkcja, w której zobaczymy Harrisona Forda.

Indiana Jones 5 trafi do kin w lipcu 2020 roku, jednak już teraz małymi krokami Steven Spielberg wspomina o produkcji. Reżyser rozmawiał z dziennikarzem The Sun i wspomniał nawet o kolejnych planach na serię.

Steven Spielberg wyreżyseruje Indiana Jones 5 oraz West Side Story

Nadciągająca opowieść poszukiwacza skarbów będzie jednocześnie ostatnią, w której zobaczymy Harrisona Forda. Steven Spielberg potwierdził wcześniejsze plotki – po Indiana Jones 5 znany aktor odwiesi charakterystyczny kapelusz.

Reżyser nie widzi problemu w kontynuowaniu serii bez Forda i nawet wspomniał o nietypowym planie – główną rolę w kolejnej odsłonie Indiana Jones może otrzymać kobieta:

„Możemy zmienić imię z Jonesa na Joan i nie byłoby w tym nic niestosownego.”

Można odnieść wrażenie, że aktualnie Spielberg bada teren, ponieważ i tak w kolejnych miesiącach będzie skupiał się głównie na Indiana Jones 5, w którym oczywiście bohaterem wciąż będzie mężczyzna. Nadal nie poznaliśmy konkretów dotyczących fabuły „piątki”, ale po zakończeniu promocji Player One, Spielberg na pewno zajmie się promowaniem kolejnego filmu i wtedy też odkryje karty dotyczące opowieści z Harrisonem Fordem.

Źródło: https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/5966069/steven-spielberg-indiana-jones-queen-ready-player-one/

Tagi: Indiana Jones indiana jones 5 steven spielberg