Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2018 13:44
Great Grey Wolf Sif jako fantastyczna figurka. Unboxing gadżetu za 1880 zł
1790V

Great Grey Wolf Sif jako fantastyczna figurka. Unboxing gadżetu za 1880 zł

Jeden z najbardziej ikonicznych bossów z Dark Souls może trafić do największych fanów produkcji From Software. Wielki gadżet został wyceniony na blisko 1900 zł, ale kolekcjonerzy na pewno nie będą narzekać.

First4Figures.com specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych figurek z popularnych gier, jednak takie przyjemności zazwyczaj wyciągają z portfeli kolekcjonerów setki dolarów. Firma zdecydowała się przygotować kolejną postać z serii Dark Souls.

Dark Souls Remastered. Gameplay z PS4 Pro w 4K i 60 fps oraz porównanie z PS3 i PC

Great Grey Wolf Sif na pewno dobrze kojarzą miłośnicy Dark Souls. Przeciwnik znajduje się w Darkroot Garden i potrafi wymęczyć początkujących graczy. Pewnie teraz wielu naszych czytelników z radością spotka się z tym przeciwnikiem w Dark Souls Remastered, które trafi na półki sklepowe już w maju.

Przed Wami prezentacja dużej figurki, która została wyceniona na prawie 550 dolarów. Gadżet nie trafi do ogólnej sprzedaży i teraz można jedynie „zapisać się na listę chętnych” wpłacając wcześniej 55 dolarów.

Będzie to spora przyjemność dla fanów-kolekcjonerów, ponieważ na świecie pojawi się wyłącznie 1100 egzemplarzy. Premiera już wkrótce (1 kwartał 2018 roku), a przyjemność mierzy 63,5 cm (od podstawy do wierzchołka włosów). Każdy klient wraz z figurką otrzyma kartę autentyczności, dzięki której w przyszłości otrzymacie możliwość kupowania kolejnych gadżetów z serii Dark Souls z tym samym numerem – ktoś zamierza kolekcjonować?;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dark Souls Dark Souls Remastered figurki first4figures