Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2018 16:11
Dark Souls Remastered. Gameplay z PS4 Pro w 4K i 60 fps oraz porównanie z PS3 i PC
2798V

Dark Souls Remastered. Gameplay z PS4 Pro w 4K i 60 fps oraz porównanie z PS3 i PC

W maju odbędzie się premiera odświeżonego Dark Souls, ale nie musicie czekać tak długo, by zerknąć na nową wersję przygotowaną przez Polaków. Zobaczcie gameplay z Dark Souls Remastered.

Po serii plotek i przecieków, Bandai Namco w końcu zaprezentowało Dark Souls Remastered, które zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch. Japońską produkcję na konsole odświeżają Polacy i dzisiaj możemy spojrzeć na ich pracę.

Dark Souls Remastered wygląda świetnie na pierwszych screenach z PS4!

Dark Souls Remastered trafi na rodzime półki sklepowe dzięki wydawnictwu Cenega – firma zadba o wrzucenie do pudełek polskich napisów w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Nie możemy jednocześnie zapomnieć, że port w wersji na konsole Sony oraz Microsoftu jest tworzony przez QLOC, czyli warszawskie studio, które specjalizuje się w tworzeniu tłumaczeń oraz właśnie przerzuca tytuły na nowsze urządzenia.

Polacy zadbają o między innymi rozdzielczość 4K, płynne zmagania na poziomie 60 klatek, dedykowane serwery dla sześciu graczy, pełne wsparcie HDR, poprawione oświetlenie, skalowanie tekstur, czy też SFX bazujące na Dark Souls III.

Czy takie zmiany sprawią, że chętnie sięgniecie po odświeżone wydanie? Odnoszę wrażenie, że wielu fanów From Software zagrałoby w zwykłe wydanie HD. Gra Japończyków ma ogromne grono miłośników, którzy od dawna czekają na ten port.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dark Souls Dark Souls Remastered gameplay