Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2018 17:46
Cargo tylko na Netflix z datą premiery. Film o zombie z Martinem Freemanem
1468V

Cargo tylko na Netflix z datą premiery. Film o zombie z Martinem Freemanem

W świąteczny weekend miałem okazję spojrzeć na świetny zwiastun filmu Cargo, który wpadł na mój radar kinowy. Jak się okazuje, kolejny raz nie będę musiał płacić za bilet i duży popcorn, bo opowieść Bena Howlinga oraz Yolandy Ramke trafi na Netflix

Netflix ponownie nie zawodzi swoich subskrybentów. Firma zdecydowała się nabyć kolejny film, który może okazać się sporą niespodzianką. Aktualnie Cargo był prezentowany na Festiwalu Filmowym w Adelajdzie oraz Festiwalu Filmowym w Londynie.

Dom z papieru 2 na zwiastunie. Hit Netflix powraca

Cargo lub jak kto woli „Ładunek” przedstawia nietypową wizję inwazji zombie. Główny bohater utknął ze swoją maleńką córeczką na australijskim pustkowiu i gdy został zainfekowany, rozpoczyna się walka z czasem. Mężczyzna musi odnaleźć schronienie dla swojego dziecka, zanim zostanie przemieniony.

W tej wizji apokalipsy ludzie nie zamieniają się po sekundzie od ugryzienia, a jeszcze przez kilka dni mogą szukać ratunku. W zainfekowanego ojca wcieli się Martin Freeman, którego możecie kojarzyć między innymi z trylogii „Hobbita” (Bilbo Baggins), „Sherlocka”, „Fargo”, czy też „Czarnej Pantery”.

Film w reżyserii Bena Howlinga oraz Yolandy Ramke będzie dostępny wyłącznie na Netflix od 18 maja. Jest to bardzo ciekawa sytuacja, która pokazuje, że kolejny raz platforma decyduje się nabyć obiecującą produkcję.

Źródło: YouTube.com

Tagi: cargo film Netflix trailer zwiastun