Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 15:13
Dom z papieru 2 na zwiastunie. Hit Netflix powraca
1391V

Dom z papieru 2 na zwiastunie. Hit Netflix powraca

 „La casa de papel” – pod tym tytułem jeszcze do niedawna prezentował się hiszpański serial na platformie Netflix. Pierwszy sezon nie zakończył wielkiego skoku, więc widzowie mogą szykować się na kontynuację wydarzeń. Nowe odcinki trafią do nas w kwietniu.

Jedna z najciekawszych produkcji platformy Netflix ubiegłego roku to oczywiście „La casa de papel”, czy też „Dom z papieru”. Nie wszyscy zakochali się w grupie złodziei, którzy zamierzają obrabować wielką mennicę, jednak wielu widzów czeka na kontynuację wydarzeń.

Netflix kwiecień 2018. Alienista, Troja, Zagubieni w kosmosie, Dom z papieru i więcej ciekawych seriali

Profesor, Tokio, Moskwa, Rio, Berlin oraz Nairobi powrócą już 6 kwietnia. W tym dniu na Netflix pojawią się wszystkie odcinki drugiego sezonu, który powinien zamknąć wiele otwartych przez „wstęp” wątków.

Netflix opublikował gruby zwiastun, który zapowiada wydarzenia – szef zostaje pojmany, Tokio ma misję specjalną(?), a cała akcja zaczyna wymykać się spod kontroli… Ale czy na pewno? A może to kolejna gra Profesora?

"Największy w historii skok wisi na włosku: zarówno zakładnicy, jak i przestępcy są coraz bardziej zmęczeni i zdenerwowani, technicy kryminalistyki namierzają dom, w którym wszystko się zaczęło, a policja zbliża się do odkrycia tożsamości Profesora. Czy uda się doprowadzić plan do końca?"

Zdaję sobie doskonale sprawę, że pierwszy sezon nie był mistrzostwem świata, pojawiło się kilka nudniejszych odcinków, a niektórzy wytykają błędy logiczne, ale szczerze? Bawiłem się kapitalnie „połykając” pierwsze epizody i czekam na więcej.

A Wy mieliście okazję zobaczyć Dom z papieru?

Źródło: YouTube.com

Tagi: dom z papieru netflix serial trailer zwiastun

Nie przegap