Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.03.2018 12:02
Dark Souls Remastered wygląda świetnie na pierwszych screenach z PS4!
3409V

Dark Souls Remastered wygląda świetnie na pierwszych screenach z PS4!

Mogliśmy już sprawdzić, jak Dark Souls Remastered wygląda na Switch (to w zasadzie kopia edycji znanej z konsol poprzedniej generacji, z minimalnymi poprawkami). Jak sytuacja wygląda na PS4 i XOne?

Wygląda na to, że właściciele konsol dysponujących większą mocą od Switch mogą faktycznie liczyć na trochę lepszą, godną miana "remastera".

Dark Souls na Switch. Czy to można nazywać "remasterem"?

Bandai Namco zapewnia, że na PS4 Pro i XOne X gra ma śmigać w 4K i 60 fps (Famitsu podało, że wersje na PS4 i XOne zadziałają w 1080p a Switch wygeneruje tylko 30 fps). Dotychczas nie otrzymaliśmy jednak żadnego przykładu poprawionej grafiki. Aż do teraz, bo kilka zrzutów ekranowych pojawiło się w najnowszym wydaniu magazynu Famitsu. W naszej galerii znajdziecie skany stron z zapowiedzi rzeczonego japońskiego periodyku.

To pierwsze materiały graficzne z Dark Souls Remastered na PS4. Yasuhiro Kitao potwierdził na swoim Twitterze, że screenshoty opublikowane przez Famitsu pochodzą z konsoli Sony. Teraz musimy tylko poczekać na screeny z lepszą jakością. Z pewnością można powiedzieć, że Bandai Namco narobiło nam apetytu na tę odświeżoną wersję klasyka z PS3/Xbox 360.

Tagi: Dark Souls Remastered ns pc ps4 xone