Roger Żochowski Roger Żochowski 02.04.2018 15:09
The Walking Dead: The Final Season - pożegnanie z Clementine nadchodzi
1682V

The Walking Dead: The Final Season - pożegnanie z Clementine nadchodzi

Na The Walking Dead: The Final Season, czyli wielki finał historii Clementine, czekają zapewne wszyscy fani serii o truposzach. Dziewczyna wydoroślała a historia nawiąże do pierwszej części.

Telltale ostatnio nie ma dobrej passy. Kolejne produkcje wydawane przez studio odcinają kupony w najgorszy możliwy sposób, pojawiają się informacje o nieludzkim traktowaniu pracowników, harowaniu po godzinach i niewielkich pensjach. The Walking Dead, obok The Wolf Amoung Us 2, to chyba ostatnia szansa, by studio nawiązało do czasów, gdy pierwszy sezon wzruszającej historii o losach Clementine świecił ogromne sukcesy. Było to jednak dawno, bo w 2012 roku.

Warunki pracy w studiu Telltale są fatalne

Mnie osobiście formuła gier Telltale już dawno zdążyła się przejeść, jednak The Walking Dead to seria na zakończenie której mocno czekam. Pierwsza grafika finałowego sezonu ukazuje starszą o kilka lat Clementine dzierżącą w rękach siekierę i próbującą chronić A.J. Artwork nawiązuje do zdjęcia, jakie towarzyszyło promocji pierwszego sezonu. Wówczas to młodsza Clementine próbowała znaleźć schronienie w ramionach Lee otoczonego przez zombie.

Twórcy gry zapewnili, że premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Pokaz, na którym zobaczymy zapewne pierwszy trailer odbędzie się 6 kwietnia o 18:30 podczas PAX East. Zainteresowani będą mogli śledzić relację na żywo na Twitch.tv. Warto dodać, że obecnie wszystkie odsłony The Walking Dead można wyrwać w atrakcyjnych cenach w promocji Wielkanocnej na PS Store. To tak gdyby ktoś chciał sobie przypomnieć/nadrobić zaległości.

Tagi: The Walking Dead: The Final Season