Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.04.2018 12:30
Dragon Quest Builders 2. Prezentacja bohaterów, bossa i miejsca akcji
681V

Dragon Quest Builders 2. Prezentacja bohaterów, bossa i miejsca akcji

Seria Dragon Quest szturmem pragnie wbić się na tegoroczny rynek szykując nam dwie duże przygody w swoim uniwersum. Obok DQ XI, na konsolach zobaczymy także Dragon Quest Builders 2.

Pierwsza odsłona osadzonego w smoczym świecie "klona" Minecrafta odniosła całkiem spory sukces zarówno w Japonii jak i na Zachodzie. 

Dlatego też deweloperzy zdecydowali się na wypuszczenie na rynek drugiej części cyklu, która to będzie opowiadać nową historię, wprowadzi innych bohaterów, świat, a także głównego antagonistę.

Na poniższych screenach możecie zobaczyć parę protagonistów, w których wcielimy się podczas zabawy w Dragon Quest Builders 2. Ponadto wiemy już, że miejscem akcji gry będzie tak zwana "Pusta wyspa", a naszym zadaniem będzie oczywiście wypełnienie jej naszą fantazją.

Jako głównego przeciwnika wybrano tym razem Malrotha z Dragon Quest II. W ramach ciekawostki można jeszcze wspomnieć, że Square Enix znów szykuje dla nas dzieło o niezwykle długim tytule. W Kraju Kwitnącej Wiśni całościowa nazwa produkcji "kwadratowych" brzmi: "Dragon Quest Builders 2: Destruction God Malroth and the Empty Island"

Dragon Quest Builders 2 Announced for Switch & PS4

Tagi: bird studio Dragon Quest Builders 2 minecraft square enix