Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2018 14:53
W Jurassic World Evolution pojawi się Jeff Goldblum. Gra zmierza na 3 platformy
630V

W Jurassic World Evolution pojawi się Jeff Goldblum. Gra zmierza na 3 platformy

W czerwcu będziemy świadkami premiery Jurassic World: Upadłe królestwo i z okazji nadciągającego filmu w reżyserii Colina Trevorrowa, Frontier Development pracuje nad grą, w której wystąpi nawet Jeff Goldblum. Wydawca nie oszczędza.

Jurassic World Evolution pozwoli graczom stworzyć wielki park rozrywki pełen dinozaurów. Gra została zapowiedziana na ubiegłorocznym gamescomie i od tego czasu nie otrzymaliśmy wielkich materiałów. Możemy mieć mimo wszystko pewność, że wydawca nie zamierza zmarnować marki i zainwestował w tytuł sporo gotówki.

Jurassic World Evolution. Zbuduj swój własny park jurajski

Akcja Jurassic World Evolution rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, a gracze otrzymają możliwość budowania niezwykłego miejsca na wyspie Isla Nublar, którą miłośnicy uniwersum znają z filmów Jurassic Park z 1993 roku i Jurassic World z 2015 roku.

Dzisiaj Jeff Goldblum potwierdził pracę nad tytułem – znany aktor wcieli się w dr Iana Malcolma, który przeprowadzi gracza przez wybory moralne oraz decyzje taktyczne. Znana postać będzie prawdopodobnie mentorem, który pomoże zainteresowanym budować ośrodek i zarządzać dinozaurami.

Nad Jurassic World Evolution pracuje Frontier Development, czyli brytyjskie studio, które w ostatnich latach skupiło się głównie na marce Elite Dangerous. Należy przy tym pamiętać, że twórcy mają ogromne doświadczenie w strategiach ekonomicznych – autorzy przez lata rozwijali markę RollerCoaster Tycoon, ale opracowali również między innymi Zoo Tycoon.


Źródło: YouTube.com

Tagi: Frontier Developments jeff goldblum Jurassic World Evolution zwiastun