Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2018 14:01
Hellblade: Senua's Sacrifice na Xbox One. Gra z ulepszeniami i w promocji
1594V

Hellblade: Senua's Sacrifice na Xbox One. Gra z ulepszeniami i w promocji

Hellblade: Senua's Sacrifice traci swój ekskluzywny smak. Produkcja Ninja Theory już w przyszłym miesiącu  będzie dostępna na Xboksie One X i gracze mogą liczyć na ulepszenia. Tytuł otrzyma wsparcie dla najpotężniejszej konsoli w historii.

Na początku miesiąca informowałem o przecieku dotyczącym wrzucenia Hellblade: Senua's Sacrifice na sprzęt Microsoftu, a dzisiaj mogę potwierdzić, że Sony straciło kolejną, ekskluzywną (konsolową) produkcję. Ninja Theory zajęło się dostosowaniem produkcji do Xboksa One.

Hellblade: Senua's Sacrifice - recenzja gry

Hellblade: Senua's Sacrifice zadebiutuje na Xboksie One już 11 kwietnia 2018 roku i gra została wyceniona na 123,99 zł, jednak możecie ją teraz nabyć w promocji – tytuł jest dostępny za 111,59 zł. Gra Brytyjczyków waży 15,39GB.

Deweloperzy nie tracili czasu i zajęli się pełnym wsparciem dla Xboksa One X. Gracze wybiorą jeden z trzech trybów ulepszeń – Enhanced Visuals (ulepszona jakość obrazu), High Framerate (stałe 60 klatek na sekundę) oraz High Resolution (rozgrywka w dynamicznym 4K).

Jest to naprawdę kapitalna wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z Hellblade: Senua's Sacrifice, ponieważ jest to jedno z najlepszych doświadczeń ubiegłego roku. Może i pod względem rozgrywki tytuł ma drobne problemy, ale studio oferuje wyjątkową prezentację choroby psychicznej… Pamiętajcie tylko, by grać w tytuł na dobrych słuchawkach lub podłączając do konsoli porządne głośniki.

Dla przypomnienia, zobaczcie jeden ze zwiastunów Hellblade: Senua's Sacrifice:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: hellblade hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory xbox one