Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2018 20:30
Far Cry 5 ukończymy w 10 minut
3659V

Far Cry 5 ukończymy w 10 minut

Ubisoft ponownie wpadł na ciekawy pomysł. Najnowszą produkcję francuskiego studia można ukończyć w zaledwie 10 minut. Jest to sytuacja niemal identyczna względem Far Cry 4 z 2014 roku, w którym również pojawiła się podobna opcja.

Pierwszy Far Cry zadebiutował w 2004 roku. Od tego czasu marka znacząco się rozrosła, a Ubisoft stworzył nawet specjalny zespół w Berlinie, którego zadaniem jest praca nad kolejnymi częściami. Możemy mieć pewność, że to IP zaoferuje nam jeszcze sporo opowieści.

Recenzja Far Cry 5

Far Cry 5 „sprawny gracz” ukończy w około 25 godzin, ale to dopiero początek przygody. Twórcy są pewni, że przygotowali atrakcje, które pozwolą fanom wsiąknąć w ten świat na znacznie dłużej. Wszystko oczywiście zależy od naszego podejścia i chęci zapoznania się z najróżniejszymi elementami przygotowanymi przez deweloperów.

Autorzy wpadli jednak na ciekawy pomysł. Far Cry 4 mogliśmy ukończyć w zaledwie 15 minut, a sytuacja z Far Cry 5 jest bardzo podobna. Oczywiście w tej sytuacji nie poznacie całej historii, nie pomożecie wszystkim Amerykanom, a pewnie nawet nie otrzymacie możliwości zapoznania się ze wszystkimi przyjemnościami ukrytymi w mieście, ale… Zobaczycie napisy końcowe.

Ostrzegam oczywiście przed spoilerami. Możecie mieć mimo wszystko pewność, że akurat w tym wypadku nie zobaczycie za wiele, a najlepsze będzie przed Wami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: