Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2018 19:50
The Titan to kolejny film sci-fi od Netflix. Gwiazdą Sam Worthington
4463V

The Titan to kolejny film sci-fi od Netflix. Gwiazdą Sam Worthington

Netflix próbuje swoich sił z kolejnym filmem science-fiction. The Titan zadebiutuje na platformie jeszcze w marcu, a pierwszy zwiastun wygląda intrygująco. W głównego bohatera opowieści wcieli się  Sam Worthington, który wystąpi w również w trzech kolejnych odsłonach Avatara.

Netflix systematycznie rozbudowuje swoją bibliotekę wrzucając do katalogu najróżniejsze produkcje. Platforma stara się tworzyć również swoje filmy i choć nie wszystkie opowieści odniosły wyjątkowy sukces, to The Titan może zainteresować naszych czytelników.

3% od Netflix z 2 sezonem. Znamy datę premiery

The Titan zostało umiejscowione w niedalekiej przyszłości i opowiada o dość nietypowej, wojskowej rodzinie. Jej członkowie postanowili wziąć udział w przełomowym eksperymencie mającym na celu przyspieszenie ewolucji genetycznej człowieka i w konsekwencji przetransportowanie naszej rasy na inną planetę.

Nad filmem w roli reżysera czuwa Lennart Ruff (m.in. „Nocebo”, „Life Is Easy”), a scenariusz przygotowali Arash Amel (m.in. „Grace księżna Monako”, „Wrobiony”) oraz Max Hurwitz (m.in. "Manhunt: Unabomber"). W produkcji wystąpią między innymi: Sam Worthington, Taylor Schilling oraz Tom Wilkinson.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun, który wygląda naprawdę ciekawie. Netflix kolejny raz próbuje nam zaoferować opowieść science-fiction i mam szczerą nadzieję, że The Titan podzieli losy Anihilacji.

Tagi: film Netflix the titan trailer zwiastun