Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2018 17:01
3% od Netflix z 2 sezonem. Znamy datę premiery
957V

3% od Netflix z 2 sezonem. Znamy datę premiery

Netflix potwierdził ostateczne informacje dotyczące drugiego sezonu 3%. Nowa opowieść zadebiutuje na platformie już w przyszłym miesiącu i z tej okazji możemy zerknąć na nowy zwiastun. Poznajcie szczegóły.

Netflix małymi krokami przedstawia szczegóły dotyczące planów na kolejny miesiąc. 27 kwietnia na platformie zadebiutuje drugi sezon serialu zatytułowanego 3%.

Netflix kupuje uniwersum superbohaterów. Szykujcie się na blisko 100 nowych postaci

3% to brazylijski dystopijny thriller stworzony przez Pedro Aguilera, którego produkcja rozpoczęła się w 2009 roku. Jest to pierwszy portugalskojęzyczny serial Netflix Original, a zarazem drugi nieanglojęzyczny po hiszpańskim Club de Cuervos.

Pierwszy sezon został wyemitowany na platformie Netflix 25 listopada 2016 roku i w tym dniu widzowie zobaczyli wszystkie osiem odcinków. Już w grudniu tego roku potwierdzono zamówienie kolejnej opowieści.

„W przyszłości świat jest jednym wielkim slumsem — z wyjątkiem wyspiarskiego raju zamieszkiwanego przez 3% wybranych. Każdy ma tylko jedną szansę, by się tam dostać.”

Powyższy opis w najlepszy sposób przedstawia produkcję, która zebrała za swój pierwszy sezon wiele pochwał. Aktualna średnia ocen na serwisie IMDb to 7,9%.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 3% data premiery Netflix trailer zwiastun