Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2018 12:19
God of War pozostanie w mitologii Nordyckiej. Znamy plany na kontynuację
1880V

God of War pozostanie w mitologii nordyckiej. Znamy plany na kontynuację

Najnowsza produkcja Santa Monica Studio zadebiutuje na rynku dopiero za miesiąc, ale już teraz deweloperzy śmiało wspominają o kontynuacji. Można nawet odnieść wrażenie, że twórcy mają wielki plan na kolejną przygodę Kratosa.

Nasza redakcja miała już okazję zagrać w nową część God of War. Swoje wrażenia spisał specjalnie dla Was Roger, który jest zachwycony grą zmierzającą na PlayStation 4.

Poradnik do God of War

Kratos przez wiele lat siał postrach wśród bogów mitologii greckiej, jednak autorzy otrzymali za zadanie znaczące rozbudowanie produkcji i zaoferowanie powiewu świeżości. Właśnie z tego powodu bohater zmierzy się z bogami mitologii nordyckiej, ale możemy mieć pewność, że autorzy planują pozostawić herosa w Skandynawii na dłużej.

Aaron Kaufman udzielił wywiadu redakcji PlayStation Lifestyle i podczas dyskusji przedstawiciel Santa Monica Studio wspomniał o kontynuacji:

„Ta część God of War jest Drugim Rozdziałem Kratosa. Wiemy już teraz, że chcemy pozostać w norweskim uniwersum, chcemy zgłębić relację między ojcem i synem.”

Są to naprawdę ciekawe słowa, bo nie możemy zapomnieć, że deweloperzy planowali nawet wrzucenie Kratosa do mitologii egipskiej, ale w ostateczności zdecydowali się na Skandynawię.

Wiele na to wskazuje, że za kilka lat będziemy świadkami „God of War 2”(?), który ponownie pozwoli śmiałkom pobiegać po nordyckich miejscówkach… Choć pewnie takie przyjemności trafią dopiero na kolejną generację.

To może teraz trzy części w Skandynawii, a później Egipt? ;)

Źródło: https://gamingbolt.com/god-of-war-sequels-will-also-be-based-on-norse-mythology

Tagi: god of war playstation 4 Santa Monica Studio sony