Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2018 19:01
Bethesda ma niezapowiedzianą grę w „pełnej produkcji”. Jest szansa na The Elder Scrolls VI
1437V

Bethesda ma niezapowiedzianą grę w „pełnej produkcji”. Jest szansa na The Elder Scrolls VI

Bethesda szykuje się na tegoroczne E3. Na imprezie na pewno zobaczymy nowe gry i dzisiaj dowiedzieliśmy się, że firma pracuje nad dwoma dużymi tytułami.

Bethesda zaskoczyła świat zapraszając graczy na E3 2015. Na wydarzeniu poznaliśmy Fallout 4, które zadebiutowało na rynku po zaledwie kilku miesiącach. Zdaniem Michaela Pachtera  ta sytuacja może się powtórzyć w tym roku.

The Elder Scrolls VI jeszcze w tym roku? Analityk jest pewien

Todd Howard zaprosił już graczy do Los Angeles, jednak tak naprawdę trudno powiedzieć, jakie skarby szykuje dla nas korporacja. Producent wykonawczy Bethesda Game Studios rozmawiał z Tedem Pricem z Insomniac Games i podczas dyskusji ten pierwszy wspomniał o nowych tytułach.

Bethesda pracuje nad dwoma tytułami. Jeden nadal znajduje się w bardzo wczesnej fazie powstawania i wykorzysta on „nowy system animacji”, który jest właśnie opracowywany przez studio. Gra może nie zadebiutować w przeciągu najbliższych lat.

Druga pozycja wydaje się znacznie ciekawsza, ponieważ pozycja znajduje się w „pełnej produkcji” i wykorzystuje stary system animacji, który pewnie poznaliśmy już w Fallout 4. Podczas dyskusji Howard wspomniał również o „presji”, która towarzyszy deweloperom podczas kończenia wielkich tytułów i dał do zrozumienia, że Bethesda znajduje się właśnie na tym etapie i tajemnicza gra znajduje się na ostatniej prostej.

Czy będzie to mityczny The Elder Scrolls VI? Możemy mieć pewność, że Bethesda pracuje nad czymś dużym i gra pewnie zostanie pokazana na E3 2018.

Źródło: https://gamingbolt.com/bethesda-has-one-project-in-full-production-new-animation-system-discussed

Tagi: