Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2018 19:33
The Crew 2 maszynami Harleya-Davidsona. Zwiastun zaprasza do bety
706V

The Crew 2 maszynami Harleya-Davidsona. Zwiastun zaprasza do bety

Francuzi zapraszają sympatyków wyścigów do zainteresowania się The Crew 2. Najnowsza produkcja Ubisoftu otrzyma zamkniętą betę na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Dzisiaj możecie zerknąć na zwiastun i wysłać zgłoszenie.

The Crew 2 miał trafić na rynek 13 marca 2017 roku, ale autorzy zdecydowali się znacząco ulepszyć produkcję. Z tego powodu gra wskoczy na półki sklepowe dopiero 29 czerwca 2018 roku – deweloperzy otrzymali w zasadzie 15 miesięcy na ulepszenie tytułu.

The Crew 2. Ubisoft ujawnia datę premiery. Znamy zawartość edycji kolekcjonerskiej

Ivory Tower na pewno nie zmarnowało tego czasu, więc na pewno warto zainteresować się nadciągającymi testami. Autorzy chcą jeszcze przed debiutem zaprosić graczy na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych do testów, które pozwolą dokładnie zapoznać się z pozycją.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Ubisoftu – należy wybrać jedną z platform i następnie zalogować się lub zarejestrować – a gdy już przejdziecie przez ten prosty proces, zachęcam do zobaczenia na poniższy materiał.

Autorzy pokazują kilka ładnych maszyn, których nie zabraknie w produkcji. W zasadzie nadal nie poznaliśmy pełnej listy pojazdów z The Crew 2, ale takie szczegóły powinny zostać udostępnione już wkrótce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: ivory tower The Crew 2 Ubisoft