Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.03.2018 18:17
The Crew 2. Ubisoft ujawnia datę premiery. Znamy zawartość edycji kolekcjonerskiej
986V

The Crew 2. Ubisoft ujawnia datę premiery. Znamy zawartość edycji kolekcjonerskiej

Ten dzień obfituje w mnóstwo ciekawych oraz ważnych zapowiedzi. Ubisoft postanowił nie być gorszy i również ujawnia dziś jedną ze swoich tajemnic - datę premiery The Crew 2!

Miłośnicy wyścigów mogą świętować! Ubisoft ogłosił, że ich najnowsza produkcja traktująca o ekscytujących wyścigach po terenie całych Stanów Zjednoczonych, zadebiutuje już 29 czerwca!

Najlepsze gry na Xbox One

Z tej okazji otrzymaliśmy malutki zwiastun prezentujący rozgrywkę, która przypomni nam, że zdecydowanie jest na co czekać. Po ostatnich opóźnieniach, które złapały The Crew 2, już w te wakacje będziemy mogli zasiąść za sterami licznych samochodów, samolotów sportowych, a także mknących jak błyskawice motorówek.

Francuzi  z Ivory Tower bardzo dobrze odwzorowali mechanikę poruszania się każdego z rodzajów pojazdów, a także przyłożyli się do projektu mapy USA.

Dodatkowo Ubi zapowiedziało The Crew 2: Motor Edition, czyli wypasioną edycję kolekcjonerską, lecz ta jest dostępna wyłącznie w Ubisoft Store. Co dostaną jej posiadacze?

  • The Crew 2 Gold Edition oraz przepustkę sezonową, która pozwoli graczom skorzystać z nowych pojazdów, strojów, zawartości dodatkowej i wielu innych elementów.
  • Motorsports Deluxe Pack, w którym znajdziemy niepowtarzalne stroje i pojazdy, w tym półciężarówkę FORD F-150 RAPTOR RACE TRUCK 2017, samolot PILATUS PC-21 AIR RACE EDITION 2002 i pojazd ABARTH 500 MONSTER TRUCK EDITION 2008.
  • Personalizowaną amerykańską tablicę rejestracyjną The Crew 2, wysokiej jakości pudełko kolekcjonerskie, unikatowy Steelbook®, oficjalną mapę drogową gry oraz cztery oryginalne nalepki.
  • Dostęp do gry 3 dni wcześniej, czyli już 26 czerwca.

Czekacie na kontynuacje wielkiego hitu Ubisoftu?

THE CREW 2 : Ujawnienie Daty Premiery / Zwiastun Rozgrywki | Ubisoft

Tagi: ivory tower The Crew 2 Ubisoft