Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2018 13:32
Fortnite: Battle Royale na iOS. Gameplay pokazuje cały mecz
1193V

Fortnite: Battle Royale na iOS. Gameplay pokazuje cały mecz

Hit Epic Games ma szansę na sukces w mobilnej wersji? Firma jest bardzo pewna swego i pierwsi gracze już mają okazję zapoznać się z tytułem. Z tej okazji możemy spojrzeć na gameplay, który pochodzi z wersji na sprzęt Apple.

Wczoraj Zax miał okazję wspomnieć o wyjątkowym wydarzeniu. Fortnite pobiło rekord na Twitchu – jedną sesję oglądało jednocześnie ponad 600 tysięcy osób. Wynik pomógł pobić znany raper.

Fortnite pobił rekord oglądalności na Twitch. Znany raper Drake zagrał ze streamerem Ninja

Możemy sądzić, że to dopiero początek pozytywnych wyników Fortnite: Battle Royale, a Epic Games może szykować serwery na kolejnych fanów strzelania. Pierwsi gracze już mogą sprawdzać rozgrywkę w wersji na iOS, która wygląda… Zdumiewająco dobrze.

Nie możemy w tej sytuacji liczyć na precyzję znaną z myszki, czy też kontrolerów, ale na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy zdecydują się walczyć z przeciwnikami właśnie w takiej wersji. To będzie na pewno dobra produkcja na „odstresowanie się” w poczekalni u dentysty, czy też dobry sposób na nudny wykład.

Odnoszę nawet wrażenie, że Fortnite: Battle Royale może okazać się jednym z najgorętszych tytułów dostępnych na urządzeniach mobilnych – w końcu gra świetnie radzi sobie na każdej platformie.

Twórcy Playerunknown's Battlegrounds muszą się śpieszyć, bo Epic Games nie zamierza czekać na konkurencję.

Źródło: YouTube.com

Tagi: