Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2018 13:57
Microsoft na E3 2018. Data konferencji, która nas zaskoczy
1971V

Microsoft na E3 2018. Data konferencji - Microsoft zapowiada "największe show w historii"

Amerykańska korporacja potwierdziła datę wielkiej konferencji na tegorocznym E3. Firma chce nas bardzo zaskoczyć i kolejny raz otrzymaliśmy informacje dotyczące „innego” wydarzenia.

Konferencja Microsoftu na E3 to zawsze duże wydarzenie. Amerykanie pokazują swoje największe hity, które debiutują w kolejnych miesiącach. Według wszystkich plotek, na tegorocznym wydarzeniu mamy zobaczyć „mięcho”, którym szef kuchni Phil Specer będzie nas raczył przez następne miesiące.

Microsoft już wspomina o konferencji na E3 2018. Czekajcie na „pozytywne zmiany”

Bierzcie flamastry i zaznaczajcie – 10 czerwca 2018 roku będziemy świadkami konferencji Microsoftu na E3 2018. Jest to niedziela, ale nie musicie się obawiać o zarywanie nocki, ponieważ wydarzenie Amerykanów rozpocznie się o godzinie 22:00 - czasu polskiego.

Wiadomość przedstawił Tom Warren, dziennikarz The Verge – to on otrzymał od Microsoftu zapowiedź „innych elementów”, które już wkrótce mają nabrać sensu. Zdaniem redaktora korporacja z Redmond „robi w tym roku coś innego na E3”.

Warto pamiętać, że już na początku roku Aaron Greenberg wspominał o imprezie „w wielkim stylu”, a Phil Spencer informował o „pewnych pozytywnych zmianach”. Trudno powiedzieć, co tak naprawdę szykują dla nas Amerykanie, ale mimo wszystko możemy szykować się na ciekawą konferencję.

Microsoft potwierdził, że będzie to „największy pokaz w historii”.

Mateusz, dzięki za info!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: data e3 2018 konferencja prasowa Microsoft