Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 14:33
Microsoft już wspomina o konferencji na E3 2018. Czekajcie na „pozytywne zmiany”
1818V

Microsoft już wspomina o konferencji na E3 2018. Czekajcie na „pozytywne zmiany”

E3 2018 odbędzie się dopiero za kilka miesięcy, jednak już teraz możemy mieć pewność, że Microsoft podczas konferencji będzie chciał zaskoczyć swoich fanów. Kilka słów o wydarzeniu powiedział szef marki Xbox.

Na E3 2018 będziemy świadkami bombardowania z amerykańskich dział? Microsoft nie bez przyczyny już teraz wspomina o wydarzeniu, które zostało zaplanowane na 12-14 czerwca. To będzie niezwykle ważna impreza dla korporacji.

Fable 4 powstaje! Wiarygodni informatorzy Eurogamer donoszą o wysokim budżecie

Microsoft w ubiegłym roku zaprezentował i wydał „najpotężniejszą konsolę w historii”, a teraz najwyższy czas na przedstawienie nowych tytułów, które mają szansę podbić rynek i zachęcić graczy do sięgnięcia po urządzenie.

Phil Spencer już teraz wspomina o wydarzeniu i zapowiada nowe podejście:

„Nie sądzę byśmy jeszcze o tym mówili, ale uważam, że na E3 nastąpią pewne pozytywne zmiany. Może to być dla nas przyjemność- to będzie miła zmiana.”

Czego możemy się spodziewać? Mając w pamięci ostatnie słowa przedstawicieli korporacji, mogę przypuszczać, że Microsoft przedstawi kilka tajnych produkcji, które zadebiutują na rynku w przeciągu następnych miesięcy – już wcześniej Spencer wspomniał o tym, że zamierza ujawniać tytuły tuż przed debiutem.

Na E3 2018 na pewno nie zabraknie Forza Horizon 4, a prawdopodobnie zobaczymy również Fable 4, nowy Perfect Dark, czy też może nowe Halo? Amerykanie przeznaczyli mnóstwo gotówki na nowe gry, które mają zaprezentować prawdziwą moc Xboksa One X.

Źródło: https://gamingbolt.com/microsofts-e3-2018-conference-will-see-positive-changes-spencer

Tagi: