Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2018 17:02
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Gameplay z Nintendo Switch, porównanie grafiki i wymagania sprzętowe PC
1608V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Gameplay z Nintendo Switch, porównanie grafiki i wymagania sprzętowe PC

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy nie jest już ekskluzywnym towarem przygotowanym wyłącznie dla PlayStation 4. Gra wkrótce trafi na inne platformy i dzisiaj poznaliśmy sporo informacji dotyczących produkcji, a dodatkowo możemy spojrzeć na gameplay.

10 lipca odbędzie się premiera Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na trzech nowych platformach: Xbox One, Nintendo Switch i PC. Możemy potwierdzić, że edycję na konsolę Nintendo przygotowuje studio Toys for Bob, czyli zespół, który miał okazję pracować w ostatnich latach nad serią Skylanders. Wersję na sprzęt Microsoftu oraz Steam opracowuje Vicarious Visions.

Nintendo Direct wszystkie informacje. Crash, Smash, Dark Souls i więcej

Na konkretne i długie fragmenty rozgrywki oraz porównania musimy jeszcze zaczekać, ale już dzisiaj zapraszam naszą społeczność na pierwszy gameplay z  Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na Nintendo Switch. Jednocześnie niezawodny Cycu stworzył wstępne porównanie oprawy – choć jak sam zdradził, to dopiero początek prac nad Crashem.

Na deser przedstawiam również minimalne wymagania Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na PC – informacje zostały już wrzucone na platformę Valve:

  • Procesor: Intel Core i5-750 @ 2.67GHz | AMD Phenom II X4 965 @ 3.4GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy trafi na pozostałe urządzenia po wielomiesięcznych spekulacjach. Tuż po zapowiedzi wersji na PlayStation 4 wspominałem na portalu o pewnych podejrzeniach dotyczących czasowej ekskluzywności – w kodzie strony Activision widniała możliwość wybrania wersji na PS4, XOne, NS i PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy gameplay porównanie grafiki