Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2018 15:57
V-Rally 4 zapowiedziane! Klimatyczny zwiastun i szczegóły
2140V

V-Rally 4 zapowiedziane! Klimatyczny zwiastun i szczegóły

Jeszcze w tym roku zapoznamy się z zupełnie nową produkcją z serii „V-Rally”. Właśnie ujawniono czwartą odsłonę, która zmierza na cztery platformy. Zobaczcie zwiastun oraz poznajcie szczegóły V-Rally 4.

V-Rally 4 to wyścigi przygotowane przez Kylotonn Racing Games i wydane przez Bigben Interactive na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch i komputery osobiste. Jest to wielki powrót off-roadowej marki V-Rally, dzięki której gracze wielokrotnie uczestniczyli w niezapomnianych wyścigach.

Od 2003 roku nie otrzymaliśmy nowej odsłony serii V-Rally, ale najnowsza część zaoferuje ponad 50 pojazdów rajdowych i ekstremalnych maszyn sportowych. Gracze otrzymają możliwość zbierania, ulepszania oraz dostosowywania wozów, a jednocześnie w trakcie rozgrywki naszym zadaniem będzie opanowanie „metalowego demona”. W grze nie zabraknie takich wozów jak Porsche 911 Safari, Ford Mustang oraz Ford Fiesta RS RX.

V-Rally zadebiutowało pierwotnie w 1997 roku na PlayStation i rozkochało w sobie graczy oferując trzy tryby rozgrywki. Następnie marka trafiła na PlayStation 2, jednak z czasem zapomniano o samochodach pokrytych błotem.

Twórcy V-Rally 4 chcą zaoferować graczom idealną równowagę pomiędzy wrażeniem, oprawą oraz symulacją, a jednocześnie fani mogą liczyć "na najlepszą oprawę z najlepszą rozgrywką". Tytuł pozwoli graczom sprawdzić rajdy, podczas których trafimy do Afryki, Stanów Zjednoczonych, czy też nawet do Japonii i za każdym razem natrafimy na ekstremalny warunki – śnieg, błoto, czy też lód.

Autorzy przygotują V-Rally Cross (zmagania z 7 doświadczonymi przeciwnikami), pełnoprawna kampanię, rozgrywkę sieciową, rywalizację Hillclimb, czy też wskoczymy za kierownicę buggy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: