Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2018 14:28
A Way Out oferuje kooperację na nowym poziomie. Gameplay wygląda nieźle
2626V

A Way Out oferuje kooperację na nowym poziomie. Gameplay wygląda nieźle

Miłośnicy kooperacyjnych produkcji mogą szykować się na kawał ciekawego doświadczenia. Najnowszy gameplay z może spodobać się wielu graczom, którzy uwielbiają poznawać przygody ze znajomym na jednej kanapie. Pamiętajcie tylko o odpowiednich trunkach.

Już wczoraj otrzymaliśmy zajawkę konkretnej rozgrywki z A Way Out, jednak tym razem mamy okazję spojrzeć na najważniejszy element gry. Twórcy chętnie pokazują szerokiej publiczności gameplay z podzielonym ekranem.

A Way Out z dobrą ceną w pudełku

W A Way Out wcielimy się w Leo oraz Vincenta, którzy poznają się w więzieniu. Mężczyźni chcą jak najszybciej uciec z więzienia i możemy sądzić, że etap w ośrodku o zaostrzonym rygorze będzie wyłącznie fragmentem historii, ponieważ już drugi raz mamy okazję spojrzeć na czysty gameplay, w którym bohaterowie są na wolności.

Hazelight Studios zaryzykowało stawiając na grę „co-op only”, ale taka forma rozgrywki może odnieść sukces – oczywiście sporo w tym wypadku zależy od naszego towarzysza, z którym będziemy wybierać nawet drogę, jednak szczerze mówiąc – chętnie zapoznam się z tym tytułem. Czegoś takiego jeszcze nie było.  

Gra jest określana jako „seria krótkich, kooperacyjnych wyzwań połączonych historią, dialogami oraz odrobiną eksploracji”, jednak warto zaznaczyć, że przygodę nie skończymy w jeden wieczór, bo autorzy zapowiadają osiem godzin atrakcji. Gracze mogą liczyć na ciekawe zagadki logiczne wymagające współpracy i warto zaznaczyć, że jeśli kupimy A Way Out, to nasz znajomy może „pożyczyć” cyfrową wersję – zaprosimy śmiałka do kooperacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: a way out Electronic Arts gameplay hazelight