Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2018 13:28
Tom Clancy's Splinter Cell może powrócić. Kanadyjczycy informują o nowej grze
1124V

Tom Clancy's Splinter Cell może powrócić. Kanadyjczycy informują o nowej grze

Wielki powrót Tom Clancy's Splinter Cell, to tegoroczna niespodzianka Ubisoftu? Fani od dawna czekają na nową przygodę Sama Fishera, a Francuzi doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dzisiaj gra pojawiła się na Amazonie.

Seria Tom Clancy's Splinter Cell zadebiutowała w 2002 roku i na przestrzeni 11 lat gracze zapoznali się z 10 produkcjami. Nie wszystkie prezentowały zawrotny poziom, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że powrót marki byłby dla Ubisoftu wyjątkowo udanym przedsięwzięciem.

Splinter Cell powróci jako reboot?  

„Splinter Cell to marka, o której bardzo dużo rozmawiamy. To jedna z moich ulubionych serii. Obecnie nie mamy nic konkretnego do zaprezentowania, ale zespół pracuje nad różnymi rzeczami, więc bądźcie czujni. Dostajemy wiele szkiców oraz propozycji względem IP, ale musimy wybrać jedną koncepcję. Myślę, że będziecie mogli coś zobaczyć, ale musicie jeszcze na to zaczekać.”

Te słowa wypowiedział Yves Guillemot, prezes Ubisoftu, i zazwyczaj takie słowa padają w idealnym momencie – gdy korporacja chce przypomnieć o swoim IP i pobudzić zainteresowanie fanów.

Już w czerwcu informowałem naszych czytelników o możliwym odświeżeniu serii, więc możemy śmiało mówić, że dzisiejsza „wpadka” Amazonu nie jest wielkim zaskoczeniem. Kanadyjczycy dodali do swojego katalogu produkt zatytułowany „Tom Clancy's Splinter Cell 2018” – aktualnie bez platform, bez konkretnej daty, ale z ciekawym dopiskiem:

„E3TomClancy’sSplinterCell2018_PC”

Wierzycie? Sam Fisher mógłby powrócić w blasku i skraść serca wszystkich fanów skradanek, którzy wciąż narzekają na sytuację z Konami i niepewne losy marki Metal Gear Solid.

Tom Clancy's Splinter Cell może powrócić. Kanadyjczycy informują o nowej grze

Mateusz, dzięki za link!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: e3 2018 przeciek splinter cell Ubisoft