Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2017 15:03
Splinter Cell Reboot
890V

Splinter Cell powróci jako reboot? Ubisoft ma szykować wielką niespodziankę

Francuska korporacja odsłoniła sporo kart przed konferencją na E3, ale możemy mieć pewność, że Ubisoft przygotowuje kilka niespodzianek. Studio pracuje nad grami, które zadebiutują w kolejnych latach, a jednym z takich tytułów ma być nowy Splinter Cell.

Do 31 marca 2018 roku Ubisoft wyda Far Cry 5, The Crew 2, South Park: The Fractured but Whole, oraz Assassin’s Creed: Origins. Zestawienie to nie powinno zostać poszerzone o żadną wielką produkcję.

E3 2017 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Możemy mieć jednak pewność, że deweloperzy pracują już nad kilkoma konkretnymi bombami, które zadebiutują pod koniec 2018 i na początku 2019 roku. Świat idzie do przodu, a twórcy gier zawsze muszą wyprzedzać kalendarz o dwa-trzy lata.

Francuzi już wcześniej potwierdzili, że chcą teraz skupić się w większej mierze na swoich, mocnych markach, których w katalogu Ubisoftu nie brakuje. To właśnie ta firma odpowiada za uniwersum Assassin’s Creed, Watch Dogs, The Division, Far Cry, Rayman, Rainbow Six, Prince of Persia, czy też Splinter Cell.

I nie bez powodu wymieniłem również świat Sama Fishera, ponieważ Splinter Cell ma powrócić! Ubisoft podobno przygotowuje się do odsłonięcia nowego tytuły, a w połowie ubiegłego miesiąca twórcy zarejestrowali nowy znak towarowy „Splinter Cell”.

Zdaniem przecieków, autorzy szykują reboot, w którym znany agent przedstawi graczom zupełnie nowe opowieści. W sumie jest to ciekawa opcja, jednak musimy pamiętać, że są to tylko i wyłącznie plotki.

Konferencja Ubisoftu odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 22:00. Na naszym portalu znajdziecie konkretne szczegóły dotyczące wydarzenia wraz z relacją.  

Splinter Cell znak towarowy

Źródło: Twitter.com

Tagi: e3 2017 plotka splinter cell Ubisoft