Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.03.2018 12:20
Przegląd promocji. Pakiet Battlegrounds + Assassin's Creed Unity na XOne za 63 zł
1906V

Przegląd promocji. Pakiet Battlegrounds + Assassin's Creed Unity na XOne za 63 zł

Czas na przegląd nowości związanych z promocjami poza systemami dystrybucji cyfrowej Sony i Microsoftu.

Tym razem gwiazdą naszego przeglądu aktualnych promocji jest PlayerUnknown's Battlegrounds i Assassin's Creed Unity w wersji na Xbox One. Pakiet takich gier możemy kupić za... 63 zł na platformie CDKeys. Normalna cena w CDkeys to 70 zł, ale można uzyskać dodatkowe 5% rabatu za polubienie strony CDkeys na Facebooku, co zapewnia cenę 63 zł. Motyw zadziała tylko dla zalogowanych użytkowników rzeczonego sklepu.

Najlepsze gry na Xbox One

To nie koniec promocji. Obecnie na platformie Steam można kupić m.in. Braid za 18 zł, Postal 2 za 3 zł czy Oddworld: Munch's Oddysee za 4,5 zł. Summa summarum tytułów dostępnych w aktualnej "ofercie tygodniowej" na Steam jest ponad 1000 i są to przede wszystkim mało znane indyki. Pełną listę gier w promocji znajdziecie tutaj. Oferta aktualna będzie do 19 marca 2018 r. 

Last but not least - w sklepie X-kom możemy zamówić przedpremierowo edycję Day One God of War za 189 zł. Z kolei limitowana edycja God of War dostępna jest w promocji za 239 zł. W sklepach X-kom możliwy jest odbiór osobisty za darmo. W przypadku wysyłki zapłacimy 10 zł.

[Aktualizacja #1]

Promocja na God of War już nie jest dostępna, a sklep kontaktuje się z klientami, którzy muszą niestety dopłacić do gry. Była to niestety pomyłka.

Źródło: Steam/X-kom/CDkeys

Tagi: braid cdkeys facebook god of war pc promocja promocje steam xone